• sukienka 375 ławeczka
  •  

     

     

Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć, aby potwierdzić swoje zamówienie. Po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia przechodzimy do kolejnego etapu realizacji Twojego zamówienia i będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = czas realizacji Twojego zamówienia + czas dostawy

 

Czas realizacji Twojego zamówienia wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów 

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane:
do 72 godzin.
Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Możemy także zrealizować takie zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych, w przypadku płatności elektronicznej - natychmiast po dokonaniu wpłaty. Dokonanie wpłaty jest równoznaczne z potwierdzeniem zamówienia.

Płatność przy odbiorze - forma płatności, umożliwiająca niemalże natychmiastową realizację zamówienia, pod warunkiem dostępności produktów. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy oraz koniecznością potwierdzenia zamówienia, zamówienie niepotwierdzone z tą formą płatności nie zostanie zrealizowane.

Gotówka lub karta płatnicza - dotyczy odbioru osobistego w sklepie firmowym.

» formy płatności 

 

 

Forma dostawy 

Firma kurierska DPD umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni roboczych od nadania.

Paczkomaty.pl do 2 dni roboczych od momentu nadania paczki do wybranego paczkomatu.

 

» koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl